TAXexpert


   › Úvod » Aktuality » Nová verze TAXexpert® 5.5

Nová verze TAXexpert® 5.5

Vážení uživatelé a zákazníci,

jsem rádi, že Vám můžeme představit další novou verzi aplikace TAXexpert® 5.5.0. Provedli jsme několik zásadních změn a pár drobných oprav.

 Individuální oceňování

  • nový modul „Individuální oceňování – základní je již k dispozici. Slouží k rychlému ocenění vozidla na šest kliků a uložení do kartotéky, popřípadě vytištění protokolu ocenění (návod pro nový modul zde).
  • nový modul je zákazníkům poskytován v rámci standardní verze aplikace zdarma
  • vzhledem k nasazení  modulu „Individuální oceňování – základní“ došlo k přejmenování stávajícího modulu „Individuální oceňování“ na „Individuální oceňování – rozšířené“. Všechny klíčové informace vztahující se k novému modulu budete mít v přístupné v přihlašovací stránce aplikace.
  • V případě potřeby neváhejte kontaktovat naše konzultanty na adrese zákaznické podpory.
  • v „nastavení kartotéky“ lze nastavovat implicitní hodnoty pro „regionální odchylku“ a „navrhovanou nákupní cenu“, které lze použít pro kalkulaci ocenění zatříděného vozidla (návod pro nastavení kartotéky zde)

Kartotéka

  • uživatel má možnost editovat kilometrický proběh v kartě vozidla, když vozidlo uloží do kartotéky bez ocenění (zatřídí vozidlo, v tabulce ocenění bude ignorovat tlačítko  „ocenit“ a vozidlo rovnou uloží do kartotéky klikem na  „uložit“, návod pro kartotéku zde )
  • Tato funkcionalita příjde vhod uživatelům, kteří chtějí použít systém TAXexpert5, jako provozní systém  za účelem  zatřídění, uložení vozidla do kartotéky, stanovení vlastních výkupních a prodejních cen, vlastního proběhu (více o vlastním proběhu viz návod kartoky zde) a dalších obchodních procesů, na základě volby vhodných dokumentů z širokého výběru tiskových šablon IBS (smlouvy, letáky, protokoly apod.).

Flotilové oceňování

Ostatní změny

  • důležité informace (plánovaná odstávka, důležité upozornění v rámci nové verze apod.) budou zobrazovány v informačním okénku pod tabulkou přihlášení do aplikace.

Přivítáme Vaše připomínky, na které se pokusíme rychle reagovat. Zasílejte nám je emailem na adresu taxexpert@audatex.cz.

S pozdravem Váš TAXexpert team.